Strona główna - zapraszamy! Sitemap - mapa witryny Kontakt - dane teleadresowe, formularz mailowy i mapka dojazdu

foto1 foto1 foto1 foto1
aktualności
2017-03-11 Polaroid Okulary Polaroid są bezbłędnie rozpoznawalne na całym świecie są synonimem polaryzacji na najwyższym poziomie. Do prod... więcej»
2017-01-19 Carrera  
Jedną z najbardziej popularnych firm zajmujących się produkcją okularów jest Carrera International. ... więcej»

zobacz wszystkie newsy »
OPTICULUS Salon Optyczny
Plac Lotników 6/1
70-414 Szczecin
mob. 784 692 975
biuro@opticulus.pl
aktualności i wydarzenia

2016-11-12
Calvin Klein

Calvin Richard Klein urodził się 1942 roku w Bronxie, Nowym Jorku. Jego ojciec pochodził z Węgier i posiadał mały rodzinny sklep w Harlemie. W roku 1968 założył on firmę wraz ze swoim przyjacielem Charlesem Schwartzem. Od początku działania skupiał się on raczej na damskim ubiorze takim jak płaszcze. Następnie zajął się męską modą oraz dżinsami, gdzie stał się czołową firmą produkującą jeansy. Wraz z biegiem lat Calvin Klein był znany również ze sprzedaży bielizny oraz luksusowych perfum.

Calvin Klein jest znany jako minimalista i mistrz koloru, ale także jako prowokator. Ta nowojorska marka łączący ze sobą klasyczne kształty z nowoczesnymi materiałami. Dzięki temu każde okulary CK charakteryzują się wysoką jakością wykonania i doskonałą linią, która prezentuje klasę i dobry smak. Każda oprawa jest dopracowana do samego końca a jej wykończenie jest niezwykle estetyczne.

Okulary dostępne w naszej ofercie. 
« powrót


FB fanpage